Requirement (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Administration
fa: مدیریت

en: Other
fa: ساير

en: Requirements
fa: نیازمندی‌ها

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Errors
fa: خطاها

en: Warnings
fa: هشدارها
