Requirement (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Other
fr: Autre

en: Requirements
fr: Exigences

en: Completed
fr: Terminé

en: Errors
fr: Erreurs

en: Warnings
fr: Avertissements
