Requirement (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Administration
gl: Administración

en: Other
gl: Outro

en: Completed
gl: Completado
