Requirement (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Errors
lt: Klaidos
