Requirement (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Other
sv: Övriga

en: Requirements
sv: Krav

en: Completed
sv: Slutförd

en: Errors
sv: Fel

en: Warnings
sv: Varningar
