Requirement (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Other
lv: Citi

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Warnings
lv: Brīdinājumi
