Requirement (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Administration
pl: Administracja

en: Recommendations
pl: Polecenia

en: Other
pl: Inne

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Completed
pl: Zakończone

en: Errors
pl: Błędy

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia
