Requirement (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Administration
pt: Administração

en: Recommendations
pt: Recomendações

en: Other
pt: Outros

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Completed
pt: Concluído

en: Errors
pt: Erros

en: Warnings
pt: Alertas
