Requirement (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Recommendations
fi: Suositukset

en: Other
fi: Muu

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Completed
fi: Valmis

en: Errors
fi: Virheet

en: Warnings
fi: Varoitukset
