Requirement (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Recommendations
sk: Odporúčania

en: Other
sk: Ostatné

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Completed
sk: Ukončená
