Requirements Manager (1.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Administration
ar: إدارة

en: Action
ar: إجراء

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: OK
ar: موافق

en: Key
ar: المفتاح

en: Info
ar: معلومات

en: Hide
ar: إخفاء
