Requirements Manager (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Error
bn: ত্রুটি

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Hide
bn: লুকাও
