Requirements Manager (1.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Hide
bo: སྦས་པ
