Requirements Manager (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Administration
ca: Administració

en: Action
ca: Acció

en: Warning
ca: Avís

en: Key
ca: Clau

en: Hide
ca: Oculta
