Requirements Manager (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Error
cy: Gwall

en: Key
cy: Allwedd

en: Hide
cy: Cuddio
