Requirements Manager (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Action
da: Handling

en: Error
da: Fejl

en: Warning
da: Advarsel

en: Key
da: Nøgle

en: Reason
da: Begrundelse

en: Hide
da: Skjul
