Requirements Manager (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Error
el: Σφάλμα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: OK
el: ΟΚ

en: Key
el: Κλειδί

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Reason
el: Αιτία

en: Hide
el: Απόκρυψη
