Requirements Manager (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Action
fi: Toiminto

en: Error
fi: Virhe

en: Warning
fi: Varoitus

en: Key
fi: Avain

en: Info
fi: Tieto

en: Hide
fi: Piilossa
