Requirements Manager (1.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Action
de: Aktion

en: Error
de: Fähler

en: Warning
de: Warnig

en: Key
de: Taste

en: Info
de: Information
