Requirements Manager (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Administration
hr: Administracija

en: Action
hr: Akcija

en: Error
hr: Greška

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu

en: Key
hr: Ključ

en: Hide
hr: Sakrij
