Requirements Manager (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Action
hu: Művelet

en: Error
hu: Hiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Key
hu: Kulcs

en: Info
hu: Infó

en: Reason
hu: Ok

en: Hide
hu: Elrejtés
