Requirements Manager (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Administration
it: Amministrazione

en: Action
it: Azione

en: Error
it: Errore

en: Warning
it: Avviso

en: Key
it: Chiave

en: Info
it: Informazioni

en: Reason
it: Ragione

en: Hide
it: Nascondi
