Requirements Manager (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Administration
ja: 管理

en: Action
ja: アクション

en: Error
ja: エラー

en: Warning
ja: 警告

en: Key
ja: キー

en: Hide
ja: 非表示
