Requirements Manager (1.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Action
jv: Aksi

en: Error
jv: Salah

en: Warning
jv: Weling

en: Key
jv: Kunci

en: Reason
jv: Alesan

en: Hide
jv: Umpetaké
