Requirements Manager (1.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Error
ka: შეცდომა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Key
ka: გასაღები

en: Info
ka: ინფო

en: Hide
ka: დამალვა
