Requirements Manager (1.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Action
km: អំពើ

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Key
km: សំខាន់

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Hide
km: លាក់
