Requirements Manager (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Action
lv: Darbība

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Key
lv: Atslēga

en: Hide
lv: Apslēpt
