Requirements Manager (1.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: OK
ml: ശരി

en: Info
ml: വിവരം
