Requirements Manager (1.0.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Action
ms: Tindakan

en: Error
ms: Ralat

en: Warning
ms: Amaran

en: Key
ms: Kunci

en: Hide
ms: Selindungkan
