Requirements Manager (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Administration
oc: Administracion

en: Action
oc: Accion

en: Warning
oc: Avertiment

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Key
oc: Clau

en: Reason
oc: Rason

en: Hide
oc: Amagar
