Requirements Manager (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Administration
pl: Administracja

en: Action
pl: Akcja

en: Error
pl: Błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Key
pl: Klucz

en: Info
pl: Informacja

en: Reason
pl: Powód

en: Hide
pl: Ukryj
