Requirements Manager (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Administration
pt: Administração

en: Action
pt: Ação

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Key
pt: Chave

en: Info
pt: Informações

en: Reason
pt: Motivo

en: Hide
pt: Ocultar
