Requirements Manager (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Administration
sk: Administrácia

en: Action
sk: Akcia

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie

en: Key
sk: Kľúč

en: Reason
sk: Dôvod

en: Hide
sk: Skryť
