Requirements Manager (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Action
sl: Akcija

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Key
sl: Ključ

en: Info
sl: Podatki

en: Hide
sl: Skrij
