Requirements Manager (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Action
te: చర్య

en: Error
te: సమస్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: OK
te: సరే

en: Info
te: సమాచారం

en: Reason
te: కారణం

en: Hide
te: దాచు
