Requirements Manager (1.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Warning
th: การเตือน

en: Key
th: คีย์

en: Info
th: ข้อมูล

en: Hide
th: ซ่อน
