Requirements Manager (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Action
uk: Дія

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: OK
uk: Гаразд

en: Key
uk: Ключ

en: Info
uk: Інформація

en: Reason
uk: Підстава

en: Hide
uk: Приховати
