Requirements Manager (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Administration
ur: تنظیم

en: Action
ur: ایکشن

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ
