Requirements Manager (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Error
az: Səhv

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Key
az: Açar

en: Info
az: Məlumat

en: Hide
az: Gizlət
