Requirements Manager (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Administration
be: Кіраванне

en: Action
be: Дзеянне

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: Key
be: Ключ

en: Info
be: Інфармацыя

en: Hide
be: Схаваць
