Requirements Manager (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Administration
bg: Администриране

en: Action
bg: Действие

en: Error
bg: Грешка

en: Key
bg: Ключ

en: Reason
bg: Причина

en: Hide
bg: Скрий
