Requirements Manager (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Administration
cs: Administrace

en: Action
cs: Akce

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování

en: Key
cs: Klíč

en: Reason
cs: Důvod

en: Hide
cs: Skrýt
