Requirements Manager (1.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Administration
de: Verwaltung

en: Action
de: Aktion

en: Error
de: Fehler

en: Warning
de: Warnung

en: Key
de: Schlüssel

en: Reason
de: Grund

en: Hide
de: Ausblenden
