Requirements Manager (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Administration
es: Administración

en: Action
es: Acción

en: Warning
es: Advertencia

en: Key
es: Clave

en: Reason
es: Razón

en: Hide
es: Ocultar
