Requirements Manager (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Administration
et: Haldus

en: Action
et: Tegevus

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: Key
et: Võti

en: Reason
et: Põhjus

en: Hide
et: Peida
