Requirements Manager (1.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz

en: OK
eu: Ados

en: Key
eu: Giltza

en: Info
eu: Informazioa

en: Hide
eu: Ezkutatu
