Requirements Manager (1.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Administration
fa: مدیریت

en: Action
fa: عملکرد

en: Error
fa: خطا

en: Warning
fa: هشدار

en: OK
fa: موافقت

en: Key
fa: کلید

en: Info
fa: اطلاعات

en: Reason
fa: دلیل

en: Hide
fa: پنهان کن
