Requirements Manager (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Error
fr: Erreur

en: Warning
fr: Avertissement

en: Key
fr: Clef

en: Reason
fr: Raison

en: Hide
fr: Masquer
