Requirements Manager (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Administration
gl: Administración

en: Action
gl: Acción

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: Key
gl: Clave

en: Info
gl: Información

en: Hide
gl: Agochar
