Requirements Manager (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Key
gu: ચાવી
